Reklama su LED šviesdėžėmis

Reklama su LED šviesdėžėmis. Tai ką svarbiausia norite pasiūlyti potencialiam klientui turi būti matoma reklaminėse iškabose. Remiantis produktais ir pasiūlymais, kurie yra pasirenkama reklamuoti, vartotojai gali daug pasakyti apie Jūsų verslą. Lauko reklaminės iškabos yra puikus būdas informuoti potencialius vartotojus apie naujienas, akcijas. Vieni iš efektyviausių reklamos gaminių, kuriuos šiandien galime įsigyti  yra LED reklama – šviesdėžė. Nešviečiantis plakatas arba iškaba praneš apie Jūsų verslą kur kas mažiau efektyviai, nei įmonės ženklas ar kt. pateiktas LED reklamos – šviesdėžės formatu, kuriame spalvų ir šviesos derinys pritrauks potencialių vartotojų žvilgsnį.

Reklama su LED šviesdėžėmis

Reklama su LED šviesdėžėmis

LED reklama, o kitaip diodais apšvietos šviesdėžės yra vienintelis būdas, kad reklaminės iškabos būtų maksimaliai efektingos.

Naudinga pasidomėti:

Šviesdėžės gali būti naudojamos tiek lauke, tiek viduje, todėl verslo patalpos gali maksimaliai išnaudoti visus svarbiausius reklamuojamus produktus. Šviesdėžės gali būti sumaniai pritaikytos tiek reklamai išorėje, tiek subtiliai panaudotos vidaus interjere. Efektingai atrodo ir dvipusės šviesdėžės. Dėl savo universalumo, priimtinos kainos ir įvairių panaudojimo galimybių  LED reklama – šviesdėžės yra tokios ypatingos.

Kokią įtaką reklamai turi šviesdėžės su LED diodais?

Įtikinti žmones, pasirinkti Jūsų įmonę yra svarbiausias šviesdėžių darbas. Taip pat padėti žmonėms nedelsiant atpažinti Jūsų verslą ir sukelti emocinę reakciją esamiems ir potencialiems klientams. Kai lauko reklaminės iškabos yra aiškios, informatyvios ir  patrauklios yra daug paprasčiau įtikinti vartotoją užeiti į vidų ir įsigyti siūlomų prekių.

Palyginus su neapšviesta reklama, rinkos tyrimai parodė, kad LED reklama šviesdėžės, žymiai padidina pardavimus, pritraukia daugiau klientų, leidžia klientams greičiau surasti Jūsų verslą.

Rinkitės šviesdėžes su LED apšvietimu

Apšviestai reklamai tradiciškai naudojamas fluorescencinis apšvietimas. Tačiau šviesdėžės su  LED šviesos diodais yra pažangesnė technologijos forma.

  • Naudojant LED apšvietimą, sunaudojama žymiai mažiau energijos, šviesos diodai gali sukurti daug stipresnį apšvietimą.
  • pasižymi ilgu tarnavimo laiku. Galite tikėtis, kad LED šviesdėžė, tarnaus maždaug 35 000 – 50 000 valandų.
  • mažesnė tarša aplinkai (LED šviesos dioduose nėra gyvsidabrio ir sunkiųjų metalų).

Lauko reklamos gaminiai dažnai būna didesnio dydžio nei patalpų gaminiai, todėl daug sutaupysite apšvietimui pasirinkdami LED diodus. Šiandien daugumos šviesdėžių medžiagų nereikalauja didelių investicijų, o konstrukcijoje panaudojant LED šviesos diodus sutaupoma daug energijos ir jos tarnauja ilgą laiką. Neaukojant savo reklamos rezultatų ir išvaizdos,  LED šviesdėžės gali padėti padaryti Jūsų verslą tvaresniu aplinkai. Įmonės “Reklamos kepėjai” specialistai parenkant ir siūlant technologinius sprendimus, labai stengiasi prisidėti prie tvarių gaminių kūrimo.

Susisiekite su mumis

Telefono numeriai

El. pašto adresai

Darbo laikas

  • Pirmadienis – Penktadienis: 08:00 – 17:00
  • Šeštadienis – Sekmadienis: uždaryta.